OBSŁUGA PRAWNA:

W dbałości o kompleksowość wsparcia, Cube Centre oferuje profesjonalne usługi prawne związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa oraz jego efektywną organizacją.

W zakres oferowanych usług wchodzi m.in. doradztwo związane z wyborem optymalnej formy działalności, powołanie do życia wybranego podmiotu gospodarczego, rejestracja w sądzie i urzędach (US, ZUS, GUS), zagwarantowanie bezpieczeństwa prawnego w zakresie prawa gospodarczego, pracy oraz podatkowego.

Usługi prawne Cube Centre realizowane są przy współpracy z Kancelarią Radcy Prawnego Damian Michalak. Do dyspozycji klienta pozostaje zespół profesjonalnych prawników (radców prawnych, adwokatów lub doradców podatkowych) – specjalistów doświadczonych w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

 

Poniżej przedstawiamy podstawowy zakres usług prawnych dostępnych w Cube Centre:

Rodzaj usługi prawnej Cena netto
Etap rozpoczęcia działalności gospodarczej
Sporządzenie umowy spółki osobowej (jawna, partnerska, komandytowa lub komandytowo-akcyjna) Od 790
Sporządzenie umowy lub statutu spółki kapitałowej (spółka z o.o. lub spółka akcyjna) Od 990
Kompleksowe usługi w zakresie uruchomienia działalności gospodarczej (stworzenie umowy lub statutu, uzyskanie wpisu do KRS, numeru NIP, numeru REGON, opcjonalnie – rejestracja w charakterze podatnika VAT) Od 1390
Rejestracja spółki z o.o. przez internet w oparciu o gotowy wzorzec umowy (tzw. S24); Opcjonalnie – dodatkowa rejestracja utworzonej spółki z US, ZUS i GUS, uzyskanie statusu podatnika VAT, zmiany umowy po zarejestrowaniu spółki. 790 zł (cena usług dodatkowych zależna od zakresu wsparcia prawnego)
Doradztwo przy wyborze optymalnej formy działalności gospodarczej Od 190 zł – w zależności od potrzebnego zakresu wsparcia
Doradztwo podatkowe – wybór optymalnej formy opodatkowania Od 190 zł – w zależności od potrzebnego zakresu wsparcia
Wsparcie przy zmianie formy prawnej działalności Od 490 zł
Doradztwo prawne związane z rozpoczęciem działalności – w szczególności:

  • Prawo handlowe (tworzenie projektów uchwał, obsługa prawna organów spółek, sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych, zgłaszanie zmian w KRS, udział w negocjacjach handlowych, tworzenie struktur holdingowych),
  • Prawo pracy (regulaminy pracy, regulaminy wynagradzania, wybór form zatrudnienia, kontrakty menadżerskie, umowy ze wspólnikami i członkami zarządu, zakaz konkurencji)
  • Prawo podatkowe (optymalizacja podatkowa działalności spółki, zagwarantowanie bezpieczeństwa prawnego poprzez uzyskanie indywidualnych interpretacji Ministra Finansów, doradztwo podatkowe w odniesieniu do poszczególnych transakcji, szkolenia podatkowe).
  • Ochrona własności intelektualnej (prawo własności przemysłowej i prawo autorskie), tworzenie regulaminów użytkowania stron WWW, doradztwo związane z obowiązkami względem GIODO, rejestracja znaków towarowych i wzorów użytkowych, etc.)
Od 290 złWynagrodzenie ustalane w drodze wyceny zależnie od zakresu potrzebnego wsparcia prawnego

Wszystkie podane w ofercie kwoty są wartościami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

 

Usługa sprzedaży gotowych spółek:

Sprzedaż gotowej spółki* Spółka z o.o. 3 500 zł
  Sp. z o.o. Spółka komandytowa 5 270 zł

* Podana cena jest ceną brutto i nie zawiera wpłaconego kapitału zakładowego / wkładów wniesionych do spółki oraz opłat sądowych, urzędowych i notarialnych związanych z dokonaniem zmian osobowych w strukturze sprzedawanej spółki.

Spółki oferowane do sprzedaży zarejestrowane są w Rejestrze Przedsiębiorców KRS, posiadają numery NIP i REGON, status podatnika VAT. Na spółkach nie ciążą żadne zobowiązania.

Zakup gotowej spółki to doskonałe rozwiązanie dla podmiotów zainteresowanych natychmiastowym rozpoczęciem zinstytucjonalizowanej działalności gospodarczej i pragnących uniknąć czasochłonnych formalności związanych z powołaniem spółki do życia i uczynieniem zadość urzędowym obowiązkom rejestracyjnym.

Czas potrzebny na dokonanie zmian właścicielskich w gotowej spółce to 1-2 dni (rejestracja od podstaw to minimum 3 tygodnie).

 

W przypadku zainteresowania ofertą lub jakichkolwiek pytań w jej zakresie prosimy o kontakt z naszym biurem:

Tel. +48 22 355 01 34