Biura serwisowane w Warszawie

Gdy chcesz wynająć biuro dla kilku osób lub Twoja firma dopiero się rozwija i potrzebujesz komfortowego oraz przyjaznego miejsca pracy – biuro serwisowane jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Biura serwisowane oferowane przez Cube Centre zlokalizowane są w centrum Warszawy, w biurowcu znajdującym się przy ul. Pięknej 24/26A.

Nowoczesne biura serwisowane w Warszawie w przyjętej białej barwie mebli

Charakterystyka biur serwisowanych:

Nasze biura serwisowane urządzone są w nowoczesnym stylu, są klimatyzowane, posiadają nieograniczony dostęp do szybkiego, opartego na światłowodzie, Internetu. Korzystanie z nich możliwe jest 7 dni w tygodniu, 24h/dobę. Zapewniamy obsługę korespondencji zarówno przychodzącej (ewidencja i archiwizacja) jak i wychodzące w każdym dniu roboczym, w szerokim przedziale czasowym, tj. od godziny 8:00 do 20:00. Powierzchnia biurowa Cube Centre charakteryzuje się przestronną recepcją z fachową obsługą zapewnianą przez naszych profesjonalnych i wykwalifikowanych współpracowników, przyjaznym, komfortowym i nowocześnie urządzonym lobby dla gości oraz praktyczne i funkcjonalne coffee corner-y. Użytkownicy mają również dostęp do aneksu kuchennego oraz w pełni wyposażonej, oddzielnej kuchni. O czystość w naszych biurach dba codzienny serwis sprzątający. Dostęp do sal konferencyjnych i biur na godziny zlokalizowanych na powierzchni biurowej Cube Centre, dogodna lokalizacja i prestiżowy adres są wymiernymi i dodatkowymi zaletami naszej oferty.

Nowoczesne czarne krzesła i biały stolik w serwisowanym biurze
 

Co możemy Ci zagwarantować?

Prowadzimy pełną obsługę spotkań, konferencji lub szkoleń, łącznie z organizacją poczęstunku lub cateringu. Na życzenie, biura mogą być wyposażone w telewizor LCD, projektor multimedialny, flipchart oraz nagłośnienie zgodne z charakterem organizowanego eventu. Poniedziałki w Cube Centre wcale nie muszą być straszne – na początku każdego tygodnia na użytkowników biur serwisowanych już od wczesnych godzin porannych oczekują świeże owoce. W środku tygodnia natomiast zapraszamy na „Słodkie Środy” podczas których serwujemy pyszne ciasta w towarzystwie filiżanki aromatycznej kawy z ekspresu. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania dla Państwa indywidualnej oferty biura serwisowego.