PL | EN | UA

Biura serwisowane
w centrum Warszawy

Gdy chcesz wynająć biuro dla kilku osób i potrzebujesz komfortowego oraz przyjaznego miejsca pracy – biuro serwisowane jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Biura oferowane przez Cube Centre zlokalizowane są w centrum Warszawy, w biurowcu znajdującym się przy ul. Pięknej 24/26A.

Biura serwisowane

Charakterystyka biur
serwisowanych

Nasze biura serwisowane urządzone zostały w nowoczesnym stylu, są klimatyzowane, posiadają nieograniczony dostęp do szybkiego, opartego na światłowodzie, internetu. Korzystanie z nich możliwe jest 7 dni w tygodniu, 24h/dobę.

Zapewniamy obsługę korespondencji zarówno przychodzącej (ewidencja i archiwizacja), jak i wychodzącej w każdym dniu roboczym, w szerokim przedziale czasowym.

Powierzchnia biurowa Cube Centre charakteryzuje się przestronną recepcją, przyjaznym, komfortowym i nowocześnie urządzonym lobby dla gości oraz fachową obsługą recepcyjną zapewnianą przez naszych profesjonalnych i wykwalifikowanych współpracowników.

Użytkownicy mają również dostęp do aneksu kuchennego oraz w pełni wyposażonej, oddzielnej kuchni. O czystość w naszych biurach dba codzienny serwis sprzątający. Dostęp do sal konferencyjnych i biur na godziny zlokalizowanych na powierzchni biurowej Cube Centre, dogodna lokalizacja i prestiżowy adres są wymiernymi i dodatkowymi zaletami naszej oferty.

Co możemy
Ci zagwarantować?

Dodatkowo oferujemy pełną obsługę spotkań, konferencji lub szkoleń, łącznie z organizacją poczęstunku lub cateringu. Na życzenie biura mogą być wyposażone w monitor LCD, flipchart oraz nagłośnienie zgodne z charakterem organizowanego eventu.

Poniedziałki w Cube Centre wcale nie muszą być straszne – na początku każdego tygodnia na użytkowników biur serwisowanych już od wczesnych godzin porannych oczekują świeże owoce.

W środku tygodnia natomiast zapraszamy na „Słodkie Środy”, podczas których serwujemy pyszne ciasta w towarzystwie filiżanki aromatycznej kawy z ekspresu.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania dla Państwa
indywidulanej oferty biura serwisowego.

Cube Centre to najlepsze Biura Serwisowane w Warszawie będące w zasięgu Twoich możliwości. szukasz miejsca, w którym mógłbyś spokojnie „zebrać myśli”, zamiast pracować w ogromnych salach coworkingowych. Dobrze trafiłeś!

Nie trać czasu na poszukiwanie idealnego biura. Przyjdź do Cube Centre i przekonaj się, że to naprawdę najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Nasza zgrana i profesjonalna obsługa zapewni Ci spokój i komfort pracy, a lokalizacja zagwarantuje Ci możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Cube Centre to firma, która specjalizuje się w wynajmie pomieszczeń biurowych o jakości i funkcjonalności porównywalnej do biur dużych firm. Biuro Serwisowane dedykowane jest dla Ciebie na wyłączność 24/7 dni w tygodniu, z nieograniczonym dostępem do Internetu.

Ponadto oferujemy pełną obsługę korespondencji przychodzącej oraz wiele innych usług.Jednym z dodatkowych atutów biura na wyłączność jest możliwość przyjmowania swoich potencjalnych klientów w Twoim gabinecie bez żadnych dodatkowych opłat.

Lokalizacja i prestiżowy budynek z nowoczesnym wyposażeniem robią ogromne wrażenie i przy początkowych negocjacjach mogą bardzo pomóc w zdobyciu zaufania oraz przedstawieniu profesjonalnego wizerunku klientom Twojej firmy.